-
Bain-Marie s 5 GN posuda – 2.000 W – inox + kaljeno staklo | Royal Catering
Redovna cijena €867.00Redovna cijena€1,125.00Prodajna cijena €867.00Rasprodaja -
🍰 KINGHoff kalup za kolače – 39 × 27 cm (KH-1786)
Redovna cijena €12.54Redovna cijena€24.00Prodajna cijena €12.54Rasprodaja -
🍰 Kvadratni kalup za pečenje – 28 x 28 x 6,8 cm
Redovna cijena €11.25Redovna cijena€19.56Prodajna cijena €11.25Rasprodaja -
RasprodajaPodmetač za tortu papirnati čipka 24/1
Redovna cijena €2.49Redovna cijena€3.99Prodajna cijena €2.49Rasprodaja -
BASIC Porculanska zdjelica za muffine i deserte – 11 x 11 x 5 cm
Redovna cijena €3.99Redovna cijenaProdajna cijena €3.99 -
Valjak za manistru - više veličina - Mattarello
Redovna cijena Od €8.25Redovna cijenaProdajna cijena Od €8.25 -
RasprodajaPladanj za finger food Melamin GN1/1
Redovna cijena €24.12Redovna cijena€29.00Prodajna cijena €24.12Rasprodaja -
Mutilica inox 40cm Gnali
Redovna cijena €8.45Redovna cijenaProdajna cijena €8.45 -
RasprodajaSito za brašno i šećer u prahu 1/1 Weis
Redovna cijena €16.00Redovna cijena€18.00Prodajna cijena €16.00Rasprodaja -
RasprodajaPladanj za tortu 32 cm Patisserie 64351
Redovna cijena €14.59Redovna cijena€18.99Prodajna cijena €14.59Rasprodaja -
Valjci za špagete i taljatele - 32cm
Redovna cijena €8.00Redovna cijenaProdajna cijena €8.00 -
Rezači raviola s oprugom i bez - Panetta 🇮🇹
Redovna cijena €8.00Redovna cijenaProdajna cijena €8.00 -
RasprodajaSito za brašno inox - više veličina
Redovna cijena Od €22.00Redovna cijena€29.56Prodajna cijena Od €22.00Rasprodaja -
RasprodajaMini silikonski kist 10 cm
Redovna cijena €0.69Redovna cijena€0.99Prodajna cijena €0.69Rasprodaja -
Hvataljka non-slip crna
Redovna cijena €5.99Redovna cijenaProdajna cijena €5.99 -
RasprodajaSilikonska podloga za pečenje
Redovna cijena €29.00Redovna cijena€55.00Prodajna cijena €29.00Rasprodaja -
Set 3 kalupa za tortu 3/1
Redovna cijena €26.00Redovna cijenaProdajna cijena €26.00 -
Kalup s odvojivim rubom 34 cm
Redovna cijena €22.00Redovna cijenaProdajna cijena €22.00 -
Kalup za tortu 26cm 1/1
Redovna cijena €8.00Redovna cijenaProdajna cijena €8.00 -
Duboki kalup za kolače 37cm 1/1
Redovna cijena €6.00Redovna cijenaProdajna cijena €6.00 -
Rasprodaja -
RasprodajaŠpatula s centimetrima 15x11cm
Redovna cijena €3.50Redovna cijena€6.00Prodajna cijena €3.50Rasprodaja -
RasprodanoGnječilica krumpira za pire 27cm
Redovna cijena €16.00Redovna cijenaProdajna cijena €16.00Rasprodano -
Cjedilo za limun inox 16.5cm
Redovna cijena €16.00Redovna cijenaProdajna cijena €16.00 -
Posudice jednokratne 20/1 230ml
Redovna cijena Od €7.00Redovna cijenaProdajna cijena Od €7.00 -
Mikser samostojeći crveni 1000w
Redovna cijena €160.00Redovna cijenaProdajna cijena €160.00 -
Hvataljka s cjedilom 34 cm – inox skimmer za prženje i ocjeđivanje
Redovna cijena €8.25Redovna cijenaProdajna cijena €8.25 -
Plastični kalup za dumplinge, raviole, goyze, punjene okruglice 10 × 8 cm
Redovna cijena €1.50Redovna cijenaProdajna cijena €1.50 -
Rasprodano -
Rasprodaja -
Porculanski kalup suffle 9x5cm
Redovna cijena €2.20Redovna cijenaProdajna cijena €2.20 -
Velika inox lopata za brašno – 1,5 L
Redovna cijena Od €6.50Redovna cijenaProdajna cijena Od €6.50 -
Nož za mljevenje i sjeckanje 26cm
Redovna cijena €33.00Redovna cijenaProdajna cijena €33.00 -
Silikonski kalup polu-kugla
Redovna cijena €12.00Redovna cijenaProdajna cijena €12.00 -
Silikonski kalup za muffine
Redovna cijena €12.00Redovna cijenaProdajna cijena €12.00 -
Silikonski kalup za kolače pravokutnici
Redovna cijena €12.00Redovna cijenaProdajna cijena €12.00























